Zvaniet Ģimenes Ārstam http://www.vmnvd.gov.lv/lv/veselibas-aprupes-pakalpojumi/gimenes-arsti/gimenes-arsti-atbilstosi-teritorijam

Ģimenes ārstsKabineta telefona numurs
Aura R, VCA poliklīnika, Nīcgales iela 5, Rīga
Leonora Burova66002669, 29180581
Edīte Čodere29774352
Viktorija Driksmane 67591326
Tatjana Fradina 67566227 (VCA mājas vizītes, savienos ar kabinetu)
Anita Frīdvalde 67592118
Oksana Jaudzeme 67562275
Ilze Jākobsone67591334
Jeļena Jankeviča 67565854
Aija Klauberga67563002
Maija Kontautiene25425711
Inese Korvina-Piotrovska67561635
Inese Kuģe67599471
Anete Petraite22099668
Natālija Ļihodijevska 67571410
Mareks Liepiņs67799552
Ligita Marnauza 67799845
Jānis Mārtinsons 67564545
Inna Miļutikova 282720809
Svetlana Pilskalne 67561635, 67566755
Silvija Pujāte 67704007, 25121582
Pjotrs Ļemeševskis67799554
Irina Račinska67797595
Olga Ribkina 67561213
Andrejs Sazonņiks 67565281, 20377933
Jevgeņija Soboļevska 25757833
Jūlija Šnaidere 67598283
Valentīna Tene 29494526
Natālija Zaiceva 27660037, 25902417
DINAS, VCA poliklīnika, Varšavas iela 43a, Daugavpils
Gaļina Savicka65433482
Ludmila Jemeļjanova 65434562, 25555901
Tatjana Muromceva65435849, 29563619
Dubulti, VCA poliklīnika, Slokas iela 26, Jūrmala
Dzintra Homka67511324
Natālija Vasiļjeva67511325
Ilze Bergmane67511326
Māra Sokolova67769588
Jeļena Aņisimova67511328
Ella Gerasimova67511329
Olga Sitovenko67511331
Jekaterīna Stepičeva67511330
Liāna Ozoliņa67511332
Dzelzceļa VC, Gogoļa iela 3, Rīga
Jeļena Aizikoviča 67233066
Sandra Lankrete 67233753
Rahata Mambetajeva 67234974, 28658413
Sona Ostrovska 67233753
Larisa Petražicka 67889838
Zarubina Rita67233000, 25595164
Stūrmane Aija67234974, 26135985
Elite, VCA poliklīnika, Anniņmuižas bulvāris 85, Rīga
Ludmila Pundāne67068572
Lidija Zvirbule67068545
Anžela Leite67068548
Jurijs Bordovskis67068554
Anna Kraule67068557
Vadims Agarelovs67068551
Ainārs Mežals67068556
Ilona Timčenko67068552, 26554864
Tamāra Latiševa67068553
Indra Kārkliņa67068555
Viktorija Fokina67068546
Ingars Burlaks67068549
Andra Matuševica67413045
Ludmila Pavlova67068571
Vera Hudina26742335
Laura Veide67426130
Galija Kaļinkina29568426, 67414861
Jugla, VCA poliklīnika, Juglas iela 2, Rīga
Gunta Jāvalde66102129, 29519215
Ņina Panteļejeva 67521382, 26520951
Valentīna Vīgante 66102128
Neonila Magerova 67523112,26061857
Harijs Greditors 67521382, 29517912
Zaiga Grīnhofa 29120170
Māra Bremmere 67527201
Nadežda Tereškina 26563322
Armanda Skricka 26478114
Henrihs Bužinskis 22089249
Alfrēds Ozoliņš 22500555
Gunta Užāne27013104
Lidija Laganovska 67528961, 29710204
Pļavnieki, VCA poliklīnika, Andreja Saharova iela 16, Rīga
Valentīna Želve 67136979 (VCA mājas vizītes, savienos ar kabinetu)
Silva Blaua67171930
Dmitrijs Boroviks67136002/28654559
Irina Čubukova29772465
Žanna Gubska27528313
Natālija Jevčuka20144557
Olga Junkina26521324
Nadežda Kaļita26440263/27073411
Aija Kondratova67171908/29655875
Astrīda Kuzmane67136003
Natālija Kuzņecova29228192
Dzintra Ķērpe20310975
Hedviga Kronberga26811005
Tatjana Proskurņa29449725
Jeļena Purina29641328
Ērika Rukavišņikova67137489
Vladimirs Šalajevs67171917
Gaļina Trušņikova67137356
Natālija Zaharova29567084
Līga Zaremba67247799
Gunta Timšāne22335301
Veneranda Vuļa26358422
Vija Siliņa26354472
Anna Bertone24864882
Laima Upeniece67180903
Marina Žiļiča67180504/29949792
Svetlana Prokofjeva28338887
Pulss 5, VCA poliklīnika, Lāčplēša iela 38, Rīga
Regīna Aganova26407075
Ilze Āboliņa27142203, 25982957
Līga Beijere26424144
Irina Berkoviča29761741
Tatjana Čurilova29637798
Marina Farafonova 26458327
Larisa Gončarova29711383
Jolanta Gulbe29413266
Marita Ķirsone27793228
Ingrīda Latkovska26839037
Larisa Pavāre29718775
Anastasija Toprina 27092129
Vizma Šarna67284981 (VCA pieraksts pie ģimenes ārsta, savienos ar kabinetu)
Jeļena Žuka22053113
Māra Pīļeņģe67280708
Aleksandrs Grašs26857426, 29711383
Ludmila Kotikova 67284981 (VCA pieraksts pie ģimenes ārsta, savienos ar kabinetu)
Liepājas MC, VCA poliklīnika, Brīvības iela 95, Liepāja
Olita Ševčuka25911551
Vija Ceika63420606
Vera Francisti63427692
Ludmila Juzupa63480052
Alevtina Komarova26423417
Aleksandrs Komarovs29736443
Mudīte Ozoliņa26522430
Pēteris Petrovs29583035
Justīne Rudzīte-Rjabceva25145220
Diana Rutkovska29896394
Aļģirds Mockus25927696
OLVI, VCA poliklīnika, Lāčplēša iela 45, Daugavpils
Darja Grunda65440003, 22005549
Gaļina Loginova65443884, 20015240
Irina Šuhtujeva65428745, 20483342
Anžella Vengreviča65428746, 29719279
Leonora Škute65428742, 26622818
Tatjana Vaņuševa65441207, 26246052
Vita Trubena65441171, 29158864
VESELS, VCA poliklīnika, Zāģeru iela 11, Rīga
Laila Alupa 66101094
Mārīte Ozoliņa 67509646
Inguna Strazdiņa 67509650
Guntra Talente 67509565
Nataļja Kozaka 67509651
Dace Rozenberga 67509657
Nataļja Grigorenko 66101090
Gaļina Bogdanova 66101092
Gita Grīviņa 66101093